fbpx

Kaip BIGBOX.LT Kalėdiniu laikotarpiu įgyvendino interaktyvią Messenger kampaniją

Chatbotas viešbučiui
Messenger chatbotas viešbučiui
2019-07-08
Kaip interaktyvus Technoramos totalizatorius pritraukė 10 000 krepšinio ekspertų
2020-05-28
LEGO

Sėkmės istorija

Buitinės technikos ir elektronikos prietaisų internetinė parduotuvė BIGBOX.LT buvo viena iš pirmųjų Lietuvoje Kalėdų laikotarpiu sėkmingai pritaikiusių Messenger marketingą. Šiais metais BIGBOX.LT, kurdami rinkodaros komunikacijos strategiją, nusprendė užmegzti glaudesnį ryšį su klientais, įsitraukiant vartotojus į interaktyvią Messenger kamapniją.
Istorija

Apie BIGBOX.LT


BIGBOX.LT yra viena iš pirmaujančių elektronikos ir buitinės technikos internetinės prekybos parduotuvių Lietuvoje. Nuo pat įkūrimo BIGBOX.LT sėkmingai išsiskyrė iš konkurencingos rinkos ir pritraukė daug naujų klientų. Siekdami palaikyti ryšius su esamais klientais, BIGBOX.LT pritaikė naują skaitmeninės rinkodaros komunikacijos kanalą - susirašinėjimų ir pokalbių programėlę „Messenger“.

BIGBOX.LT


 

Tikslas

Palaikyti glaudesnius ryšius su klientais, pritraukti „Messenger“ ir el. naujienlaiškių prenumeratorius ir surinkti kokybiškus kontaktus


Sprendimas

Interaktyvi Messenger kampanija

BIGBOX.LT interaktyvios Kalėdų sezono kampanijos rezultatai pranoko mūsų lūkesčius.

Pasitelkdami „Facebook“ reklamą, pakvietėme daugybę socialinių tinklų vartotojų dalyvauti BIGBOX.LT Kalėdų senelio iššūkyje. Kiekvienam vartotojui buvo pateikti 6 skirtingi vaizdai, kuriuose pavaizduoti 4 tarpusavyje susiję paveikslėliai, ir jiems buvo užduota atspėti, ką kiekvienas iš jų turi bendro. Prizas už teisingus atsakymus - vertingi nuolaidų kodai ir išskirtiniai pasiūlymai. Atsiimant prizus, vartotojų paprašėme įvesti savo el. pašto adresus, į kuriuos buvo išsiųsti nuolaidų kodai.

Sužaidybinta interaktyvi patirtis, padėjusi užmegzti ryšį su kiekvienu vartotoju, buvo raktas į komercinę sėkmę.

BIGBOX.LT Chatbot Messenger Marketing


BIGBOX.LT Chatbot

Rezultatai

Apibendrinimas


Kūrybinga „Messenger“ rinkodaros kampanija pelnė didžiulę sėkmę. Tai ne tik paskatino daug naujų „Messenger“ ir el. naujienlaiškių prenumeratų, bet ir padėjo užmegzti šiltesnius santykius su esamais klientais."Mes pasirinkome Chatmarketing, kaip savo partnerius, kad mums padėtų panaudoti vieną iš populiariausių pranešimų platformų - Facebook Messenger. Bendraudami su šio kanalo vartotojais jie sugalvojo ir įgyvendino daugybę skirtingų novatoriškų idėjų. Chatmarketing komandos nariai nešiojasi ne tik techninę patirtį šioje srityje, tačiau taip pat yra labai kūrybingi mąstytojai. Jie stebi visus procesus realiuoju laiku ir geba greitai reaguoti net labai greitoje aplinkoje Linkiu Jiems nuolatinio augimo ir kuo geriausios kloties!"

Marijus Aliulis
BIGBOX.LT Rinkodaros vadovas


Nemokama konsultacija

Vos per 15 minučių mes:

Dirbame tik su tais klientais, kuriems mūsų paslaugos padėtų spręsti problemas ir augti!


nemokama konsultacija messengeryje

Nemokama konsultacija

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami kontaktavimo tikslais.

Top