fbpx

INTERAKTYVUS MESSENGER ŽAIDIMAS, SKATINANTIS VISUOMENĖS FINANSINĮ RAŠTINGUMĄ

SĖKMĖS ISTORIJA

Siekiant skatinti visuomenės finansinį raštingumą buvo sukurtas interaktyvus Messenger žaidimas, nustatantis vartotojo taupymo ateičiai įpročius.

4000+

Vartotojų pasinaudojo virtualiu žaidimu

Istorija

Apie INVL

Nuo 1991 metų veikianti „Invalda INVL“ kartu su partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių, kurių bendra vertė viršija 1,5 mlrd. eurų. Vienas iš pagrindinių įmonės siūlomų produktų – kaupimas II-osios ir III-iosios pakopos pensijų fonduose.

Tikslas

Pramogine forma edukuoti vartotojus apie finansines ateities perspektyvas ir pasiūlyti Jiems personalizuoto turinio prenumeratą Messenger kanale

SPRENDIMAS

Interaktyvus Messenger testas

INTERAKTYVUS MESSENGER TESTAS

INVL siūlo interaktyvų žaidimą, kuris vartotojams atskleidžia - kokie taupymo įpročiai yra būtini, norint patenkinti visus ateities poreikius. Interaktyvaus testo metu užduodami 6 klausimai, kurie padeda nustatyti vartotojo finansinius įpročius. Kiekvienas klausimas skirtingas ir turi po bent 4 galimus atsakymų variantus. Testas trunka vos keletą minučių, o šmaikščios ir gyvenimiškos klausimuose minimos situacijos priverčia susimąstyti apie savo taupymo ateičiai įpročius. Pasirinkus vartotojo charakterį ar veiksmus panašiose situacijose tiksliausiai apibūdinančius atsakymus, pateikiamas rezultatas - atskleidžiamas vartotojo charakterio tipas (Taupukas, Švaistūnas, Išlaidūnas ir kt.), jo aprašymas bei naudingos rekomendacijos. Žaidimo pabaigoje vartotojai, norintys nepraleisti INVL naujienų, taupymo patarimų, žaidimų bei kito edukacinio turinio, kviečiami tapti Messenger naujienlaiškio prenumeratoriais.


NEMOKAMA KONSULTACIJA

Vos per 15 minučių mes:

01
Išsiaiškinsime Jūsų
verslo problemas
02
Identifikuosime
galimus sprendimus
03
Papasakosime, kaip
pritaikyti FB chatbotą

DIRBAME TIK SU TAIS KLIENTAIS, KURIEMS MŪSŲ PASLAUGOS PADĖTŲ SPRĘSTI PROBLEMAS IR AUGTI!

© 2018-2021 UAB ChatMarketing
Privatumo politika
Top chevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram