fbpx

PLANUOJAMAS APRIBOTŲ MESSENGER MARKETINGO FUNKCIJŲ ATSTATYMAS

Tikriausiai jau girdėjote apie sugriežtintas duomenų privatumo taisykles, dėl kurių buvo apribota bei sustabdyta dalis Messenger marketingo funkcijų. Geros naujienos! 2021 m. Vasario 3 d. „Facebook“ paskelbė apie planuojamą apribojimų bei pakeitimų atšaukimą.

Tai reiškia, kad Messenger funkcijos, paveiktos įsigaliojusių apribojimų, palaipsniui bus grąžintos, atnaujintos ir vėl veiks!

Kokios funkcijos jau yra atnaujintos?

Jau nuo Vasario 3 d. į Messenger grįžo Nuolatiniai mygtukai (angl. Persistent Buttons). Šie mygtukai dažnai naudojami norint suaktyvinti papildomus automatizuotų žinučių scenarijus ar kitus veiksmus, kuriuos sukūrėte „Flow Builder“. Nuolatiniai mygtukai nuo šiol veiks „iOS“, „Android“ ir kompiuterinėse Messenger versijose.

Pirmajame metų ketvirtyje (Q1) planuojamų funkcijų atstatymas

  • „iOS“, „Android“ ir žiniatinklio Messenger versijose galėsite siųsti ir gauti vaizdo, garso bei kitas failų laikmenas.
  • Messenger vartotojai ir vėl galės naudotis Nuolatinio Meniu funkcijomis. Tai yra nedidelis mygtukų meniu, kuris išskleidžiamas spustelėjus “sumuštinio” (angl. hamburger) ikoną susirašinėjimo laukelyje.
  • Messenger nuorodos (Referral URLs) vėl veiks įprastai. Messenger nuorodos yra viena svarbiausių „ManyChat Growth Tools“ funkcijų, aktyvuojanti tam tikrą scenarijų.
  • Vartotojas, susirašinėdamas anoniminio svečio režimu, pokalbio metu galės atnaujinti arba pratęsti pokalbį prisijungęs savo Facebook profilyje.

Antrajame ketvirtyje planuojamų funkcijų grąžinimas

  • „ManyChat“ tiksliai pateiks reikiamą Messenger susirašinėjimų statistiką ir kitus duomenis (Atidarymo rodikliai, paspaudimų rodikliai ir kt.)
  • Visos prenumeratorių žymos (Tags) ir toliau veiks.
  • Visi augimo įrankiai aktyvuos reikiamą scenarijų ar nustatytą veiksmą (įskaitnat JSON įrankį ir QR kodus)
  • Vienkartiniai pranešimai (One-Time Notifications) veiks kaip įprastai.
  • Ši funkcija vėl veiks kaip įprastai, tai reiškia, kad vartotojai galės matyti rašymo indikatorių. Tai trys mirksintys taškai, kuriuos kontaktai mato, kai yra įvedamas tekstas. Ši funkcija bus taikoma ir automatiniam įvedimui („ManyChat“ delsimo (angl. delay) funkcija)

Norite sužinoti daugiau apie Messenger chatbotus?

DOMINA PASLAUGOS VERSLUI?

Užpildykite nemokamos konsultacijos formą ir per 15min išsiaiškinsime ar galime padėti Jūsų verslui augti!

Nemokama Konsultacija

© 2018-2021 UAB ChatMarketing
Privatumo politika
Top chevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram