fbpx

Klientų paieška per Messenger chatbotą


Potencialių klientų generavimas

Kiekvienas „B2C“ ir „B2B“ (ar net produktų) verslas turi turėti pradinius klientus, kad sugeneruotų pardavimus. Nekilnojamasis turtas, „SaaS“, grožio, medicinos, finansinės paslaugos ir dar daugiau įmonių trokšta klientų kaip deguonies. Tokioje konkurencinėje aplinkoje kaip šiandieninė, turite atskirti ir reaguoti ypač greitai, kai potencialus klientas artėja prie jūsų durų.

 

Sukurkite potencialius klientus naudodamiesi "Chatbot". Jie leidžia lengvai suprasti jūsų tikslinę auditoriją ir suskirstyti ją į segmentus pagal surinktus duomenis, pavyzdžiui, demografinius duomenis, amžių, lytį, pomėgius, pirkimo dažnumą ir pan. Tai akivaizdžiai padeda jums puoselėti klientus. Galite nustatyti kampanijas skirtingiems segmentams ir tikėtis geresnių rezultatų potencialių klientų generavime dėl labai suasmenintų pranešimų ir pasiūlymų.

 

Geriausias dalykas, susijęs su klientų generavimu naudojant chatbot'us, yra tai, kad mums nebereikia naudoti varginančių formų pildymo. Chatbot'ai suteikia galimybę generuoti tam tikrus potencialius klientus, pavyzdžiui, prenumeratas ar kontaktinę informaciją, telefono numerius ir el. Laiškus pokalbio metu. Pastaruoju metu klientai rečiau pateikia savo asmeninę informaciją, tačiau vis tiek žmonės pasikliauja chatbot'ais ir renkasi pokalbius, norėdami bendrauti su įmone. Be to, vartotojams lengva pateikti informaciją atsakant. Naudodamiesi chatbot'u informacijai rinkti, vartotojas nesutrugdomas. Štai kodėl chatbot konversijų rodikliai paprastai būna daug didesni.Chatbot'ai gali būti naudojami tokiem klientų generavimui kaip:

  1. Padidinant svetainės lankomumą
  2. Prekinio ženklo žinomumo gerinimas
  3. Rinkti kontaktinę informacija, kaip el. Pašto adresas ir telefono numeris
  4. Registruoti bandomajam laikotarpiui
  5. Užsisakyti nemokamą konsultaciją
  6. Užsakyti skambutį
  7. Atsisiųsti programėlę
  8. Atlikti rezervaciją
  9. Sumažinti krepšelių apleidimą
  10. Generuoti paslaugų užklausas, etc. 

Su Messenger

Gaukite potencialių klientų

Negaiškite laiko žmogiškųjų išteklių informacijai rinkti. Palikite tai potencialių klientų generavimo chatbot'ui ir susitelkite ties pardavimų didinimu. Chatbot'as jūsų klientams į visas užklausas atsakys iškart, visą parą.


Nemokama konsultacija

Vos per 15 minučių mes:

DIRBAME TIK SU TAIS KLIENTAIS, KURIŲ PROBLEMAS GALIME IŠSPRĘSTI IR PADIDINTI JŲ MASTĄ!


nemokama konsultacija messengeryje

Nemokama konsultacija

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami kontaktavimo tikslais.

Top