fbpx

Kontaktai


Nemokama konsultacija

Norite pradėti dirbti kartu ar turite klausimų? Susisiekite!

48hours
Atsakysime Jums per 48 darbo valandas
calendar
Suprantame, kad esate užimti ir prisiderinsime prie Jums patogaus laiko nemokamai konsultacijai

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami kontaktavimo tikslais.

Rekvizitai

UAB "ChatMarketing"

Įmonės kodas: 305218931
PVM: LT100012598516
Vadovas: Paulius Alionis
Banko sąskaita: LT934010051005095296
Bankas: Luminor Bank AS Lietuvos skyriusAtsiliepimai

Ką apie mus šneka mūsų klientai

 • Diana Balkuvienė
  "UAB „ChatMarketing“ sėkmingai įgyvendino Messenger chatbot virtualaus asistento projektą. Įdiegimas buvo sklandus ir greitas. Prireikus pagalbos, ChatMarketing konsultavo ir atliko taisymus. Rekomenduoju UAB „ChatMarketing“ kaip atsakingus ir profesionalius Messenger chatbot specialistus."
  Diana Balkuvienė
  Direktorė, Samsonite Lietuva
 • "Mes pasirinkome ChatMarketing, kaip savo partnerius, kad mums padėtų panaudoti vieną iš populiariausių pranešimų platformų - Facebook Messenger. Bendraudami su šio kanalo vartotojais jie sugalvojo ir įgyvendino daugybę skirtingų novatoriškų įdėjų. ChatMarketing komandos nariai nešiojasi ne tik techninę patirtį šioje srityje, tačiau taip pat yra labai kūrybingi mąstytojai. Jie stebi visus procesus realiuoju laiku ir geba greitai reaguoti net labai greitoje aplinkoje. Linkiu jiems nuolatinio augimo ir kuo geriausios kloties!"
  Marijus Aliulis
  Rinkodaros vadovas, BIGBOX
 • "„ChatMarketing“ buvo vieni iš pirmųjų, kurie Afrikoje įvedė „Messenger“ marketingą, tai padėjo įmonei pagerinti visą klientų aptarnavimą ir padidinti pajamas.“
  Jesper Vesten Drescher
  CEO, BeautyClick, Danish Business Angel of 2017
 • "ChatMarketing.Lt komanda įdiegė chatbot'ą mūsų elektroninės komercijos verslui, automatizavo klientų aptarnavimą ir surinko prenumeratorių sąrašą, kuris buvo sėkmingai naudojamas pardavimams ir komunikacijai."
  Edvinas Vilius
  Direktorius, Kobi.lt
 • "ChatMarketing.lt - kūrybingi ir profesionalūs socialinio tinklo rinkodaros specialistai. Jie puikiai valdo mūsų šokių studijos "Dance4fun" ir sveikatingumo projekto "Slim4fun" Facebook Messenger ir Instagram profilius. Jų unikalūs sprendimai padėjo mūsų įmonei pritraukti daugiau klientų ir užtikrinti patikimą nuolatinį grįžtamajį ryšį. Mielai rekomenduoju juos, kaip internetinės ir Facebook rinkodaros ekspertus!"
  Tomas Slausgalvis
  Savininkas, Dance Studio "Dance4Fun"

Top