fbpx

Kaip Messenger marketingas padėjo pasiekti 14X reklamos atsiperkamumą šokių studijai DANCE4FUN

Kaip Nissan chatbotas padėjo pasiekti 10X didesnius organinius pardavimus iš Facebook
2019-02-19
Kaip BeautyClick išnaudojo Messenger marketingą kosmetikos prekių pardavimams Afrikoje
2019-06-14
LEGO

Sėkmės istorija

Kaune esanti šokių studija “Dance4fun” viena pirmųjų Lietuvoje pritaikė Messenger marketingą ir Chatbotą automatizuotai registracijų sistemai. Messenger Marketingo kampanijos padėjo pasiekti 14X atsiperkamumą bei pritraukė 128 naujus klientus viso sezono metu.
Istorija

Apie DANCE4FUN


Gintarės ir Tomo Slausgalvių šokių studija Dance4fun – nuo 2006 m. į rinką įsiliejusi šokių studija. Jų šokių studija išsiskiria tuo, jog ant Dance4fun parketo suktis gali įvairaus amžiaus žmonės - vaikai, jaunimas, suaugusieji ar net vyresnio amžiaus atstovai. Šiuo metu šokių studija yra dvejose lokacijose Kaune bei turi daugiau nei 15 šokių užsiėmimų savo paslaugų sąraše.

Tomas ir Gintarė Slausgalviai


 

Tikslas

Pritraukti naujų klientų

DANCE4FUN siekė pritraukti kuo daugiau registracijų į šokių užsiėmimus už kuo mažesnę kainą.


Sprendimas

Greitas ir patogus vartotojo registracijos procesas Messenger chatbot'o pagalba

Dance4fun pritaikė Messenger chatbotą sezono pradžioje - rudenį, kai jiems buvo aktualiausia pritraukti kuo didesnį skaičių klientų į šokių užsiėmimus naujam sezonui. Dėl itin gerų rezultatų, kuriuos atnešė Messenger marketingo kampanijos, Dance4fun nusprendė palikti šią inovatyvią idėją naujų registracijų pritraukimui viso sezono metu.

Dance4fun reklamavo nemažai šokių stilių skirtingom auditorijom - porom, moterim, vaikų tėvam ir kitom tikslinėm auditorijom pagal šokių stilių. Chatboto pagalba Dance4fun praturtino vartotojo patirtį prieš registraciją bei po jos, suteikdami išsamios informacijos apie šokį, mokytoją ir pasiruošimą pamokoms.

Pagrindinės Dance4fun reklamos kampanijos buvo optimizuojamos click-to-Messenger būdu. Jos nukreipė skirtingas auditorijas į tam tikras, pagal šokių užsiėmimus personalizuotas Messenger registracijos formas.

Dance4fun Messenger chatbotas


ROAS

Reklamos grąža - 14 kartų

876€

išleista reklamai

365

iš viso surinktų registracijų

128

žmonės tapo šokių studijos klientais

3

vidutinė šokių užsiėmimų lankymo trukmė (mėn.)

96€

vidutinis LTV (lifetime value)


Messenger marketingas Dance4fun

Rezultatai

Apibendrinimas


Messenger chatbot marketingas Dance4fun smarkiai pasiteisino bei atnešė itin gerų rezultatų. Iš viso sezono metu pritraukti 128 nauji šokių studijos klientai ir pasiektas 14X reklamos atsiperkamumas. Sukauptas prenumeratorių ir registruotų žmonių sąrašas Messengeryje padės pasiekti savo auditoriją vienos žinutės išsiuntimu, kai prasidės naujasis Dance4fun sezonas artėjantį rudenį.

Išbandyti Dance4fun Messenger chatbotą galite čia."ChatMarketing.lt - kurybiški ir profesionalūs socialinių tinklų marketingo specialistai. Jie puikiai administruoja Facebook, Messenger ir Instagram profilius mūsų šokių studijai Dance4fun ir sveikatingumo projektui Slim4fun. ChatMarketing.lt unikalūs sprendimai Messenger’yje padėjo mūsų įmonei pritraukti daugiau klientų bei sukurė patikimą ir nuolatinį grįžtamąjį ryšį. Su džiaugsmu juos rekomenduoju kaip internetinės rinkodaros ir Facebook ekspertus!"

Tomas Slausgalvis
Savininkas, šokių studija "Dance4Fun"


Nemokama konsultacija

Vos per 15 minučių mes:

Dirbame tik su tais klientais, kuriems mūsų paslaugos
padėtų spręsti problemas ir augti!


nemokama konsultacija messengeryje

Nemokama Konsultacija

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami kontaktavimo tikslais.

Top