fbpx

Paslaugus ir interaktyvus asistentas Husaras

Naujas Kauno „Žalgirio“ narys – dirbtinio intelekto robotas Žalgirietis
2020-11-27
Interaktyvus Messenger žaidimas, skatinantis visuomenės finansinį raštingumą
2020-12-01
LEGO

Sėkmės istorija1600+

Vartotojų virtualus asistentas padėjo išsirinkti puokštes ar dovanas


Istorija

Apie Tarp gėlių


Salonas “Tarp gėlių” jau daugiau nei 20 metų džiugina ir stebina originaliomis dovanų idėjomis bei gėlių puokštėmis. “Tarp gėlių” vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti gėlių pristatymo į namus paslaugą, lydimą kilmingų husarų tradicijų. Plečiantis salono veiklai bei asortimentui nepakeičiamu tapo virtualus asistentas Husaras, padedantis salono klientams paprasčiau ir greičiau išsirinkti tinkamiausias gėlių puokštes bei dovanas. 

Tikslas

Sukurti automatizuotą sistemą, kuri padėtų internetinės parduotuvės bei Facebook paskyros lankytojams išsirinkti produktus ar paslaugas, prisitaikant prie asmeninių poreikių


Sprendimas

Virtualus asistentas Husaras


Interaktyvus asistentas Husaras


Virtualus asistentas dinamiškai atvaizduoja rekomenduojamų produktų galeriją Messenger platformoje, vadovaudamasis vartotojo nurodytas kriterijais. Trumpo, interaktyvaus pokalbio metu nustatomas vartotojo ieškomo produkto tipas (gėlės, dovanos ar kt.), paskirtis (gimtadienis, vestuvės, krikštynos ar kt.), adresato charakteris (kūrybinga, ryški asmenybė ir kt.) bei turimas biudžetas (dovanos, puokštės iki 10, 20, 50€). Pagal pateiktus vartotojo poreikius sistema akimirksniu pateikia nurodytus kriterijus atitinkančius produktus bei nuorodas į reikiamas dovanų ar gėlių kategorijas “Tarp gėlių” internetinėje parduotuvėje.
“Pokalbių robotai palengva iš atsakymus pagal šablonus pateikiančių kompiuterinių programų evoliucionuoja į žmogiškus ir emocionalius diskusijų dalyvius. Facebook IQ duomenimis, nuo 2017 m. susirašinėjimai naudojant pokalbių robotus išaugo net 5,6 karto ir panašu, jog ilgainiui tiesioginė ir personalizuota komunikacija su verslais taps įprastu rinkodaros reiškiniu.”

Paulius Alionis
ChatMarketing vadovas


Nemokama konsultacija

Vos per 15 minučių mes:

Dirbame tik su tais klientais, kuriems mūsų paslaugos padėtų spręsti problemas ir augti!


nemokama konsultacija messengeryje

Nemokama konsultacija

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami kontaktavimo tikslais.

Top