fbpx

Užklausų generavimas

Paspartinkite užklausų surinkimą - pasitelkite į pagalbą chatbotą!


Nemokama konsultacija

Užklausų generavimas (lead generation)

Nemažai B2B ir B2C verslų pardavimų tiesiogiai priklauso nuo užklausų rinkimo strategijos efektyvumo. Nekilnojamojo turto agentūros, grožio, medicinos, finansines ar kitas paslaugas teikiančios įmonės užklausas įprastai renka per svetainėje pateiktas formas. Dabar, kai Lietuvoje daugybė žmonių yra pasiekiami per Messengerį – užklausų rinkimas per šį kanalą yra naujas būdas, kurio pagalba galite generuoti užklausas susirašinėjimo principu. Tokiu būdu vartotojo kelias iki užklausos pateikimo sutrumpėja ir tampa daug lengvesnis. Palikite savo konkurentus užnugaryje ir būkite inovatyvūs – išbandykite užklausų rinkimą per Messenger chatbotą.

 

Po užklausos surinkimo proceso chatbotas gali pasitarnauti segmentuojant tikslinę auditoriją. Galėsite suskirstyti vartotojus į įvairius segmentus pagal surinktus duomenis ir elgseną, pavyzdžiui, demografinius duomenis, amžių, lytį, pomėgius, pirkimo dažnumą ir pan., taip pat galėsite siųsti Messenger rinkodaros kampanijas skirtingiems segmentams ir pasiekti geresnių rezultatų suasmenintų pranešimų ir pasiūlymų dėka.

 

Geriausias dalykas, susijęs su klientų generavimu naudojant chatbotą, yra tai, kad nebereikia naudoti ilgų ir nuobodžių formų pildymo. Chatbotas gali automatiškai, susirašinėjimo principu supildyti žinomą kliento informaciją, esančią socialiniuose tinkluose, tokią kaip vardas ir pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, tokiu būdu sutrumpindamas užklausos pildymo laiką. Užklausų rinkimas per chatbotą yra asmeniškesnis ir klientai jaučia didesnį ryšį su įmone, todėl dažniau pateikia užklausą ir pasidalina savo asmenine informacija, todėl chatboto konversijų rodikliai paprastai būna daug didesni.Chatboto užklausos forma gali būti skirta:

  1. Kontaktinės informacijos rinkimui
  2. Registracijai bandomąjam laikotarpiui
  3. Užsiregistruoti nemokamai konsultacijai
  4. Atsisiųsti programėlę
  5. Atlikti rezervaciją
  6. Sumažinti krepšelių apleidimą
  7. Generuoti paslaugų užklausas, etc. 

Su Messenger Chatbotu

Pasiekite užsibrėžtų tikslų

Negaiškite personalo laiko informacijai rinkti. Palikite tai potencialių užklausų rinkimo chatbotui ir susitelkite ties pardavimų didinimu. Chatbotas akimirksniu surinks reikalingą informaciją irjūsų klientams į visas užklausas atsakys iškart, visą parą.


Nemokama konsultacija

Vos per 15 minučių mes:

DIRBAME TIK SU TAIS KLIENTAIS, KURIŲ PROBLEMAS GALIME IŠSPRĘSTI IR PADIDINTI JŲ MASTĄ!


nemokama konsultacija messengeryje

Nemokama konsultacija

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami kontaktavimo tikslais.

Top